Product was successfully added to your shopping cart.
 • Ümraniye Four Points By Sheraton Pilates Fırsatı Ümraniye Four Points By Sheraton Pilates Fırsatı

Ümraniye Four Points By Sheraton’da Özel Pilates Dersleri

1 Yorum
1 Ders Pilates & Personel Trainer 29TL...

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. Üyelikler, son kullanım tarihinden önce başlatılmalıdır. Son kullanım tarihinden önce başlatılan üyeliğinizi, seçmiş olduğunuz süre boyunca kullanabilirsiniz. Fitness haftanın her günü 11:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.


Not: Bir kişi yalnızca bir kez kupon kullanabilir. Haftanın her günü/her saati geçerlidir.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. MT

  MELTEM T. 07/2018

  Vücudumun şekillenmesi ve kendime uygun bir spor olduğunu düşündüğüm için pilates yapmak istiyordum. Spafoni'de bu fırsatla karşılaşmamla pilatese başlama kararım hayata geçti. Paketin fiyatının uygun olması ve bireysel ya da grupla ders alma seçeneğini sunmaları harika. Pilatese başlamayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.

Ümraniye Four Points By Sheraton

Four Points By Sheraton Ümraniye’de Özel Pilates Dersleri, Huzur dolu bir müzik eşliğinde, rahatlatıcı bir masajın keyfini doyasıya çıkaracağınız, şehir hayatının hızlı temposuna ayak uydurmaya çalışırken, hem vücudunuz, hem de ruhunuz için tazeleyen, arındıran, rahatlatan ve her şeyi unutturan bir mola…

Ümraniye Four Points By Sheraton
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 120TL29TL

  %76 indirim

  5 kişi aldı
 • 200TL49TL

  %75 indirim

  8 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 120 TL

Special Price 29 TL