Fırsat Seçenekleri

Saat 17:00’a kadar
– 50 DK Seçeceğiniz Bir Masaj ve Spa Kullanımı 190 TL yerine 89 TL!

Tüm Gün

– 50 DK Seçeceğiniz Bir Masaj ve Spa Kullanımı 210 TL yerine 99 TL!
– Çiftlere Özel 50 DK Seçeceğiniz Bir Masaj ve Spa Kullanımı 420 TL yerine 189 TL!

Masajlar

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar

Spa Kullanım Alanları

Spa kullanımı için misafirler, randevu saatinden 1 saat önce gelerek spa alanları kullanımı yapabilecektir.

Üst düzey 5 yıldızlı otel kalitesiyle masaj ve kullanım alanlarını deneyimlemek isteyenlere…

Uzman terapistler ve eşsiz spa atmosferi…

Yerli ve yabancı uzman terapistler eşliğinde hizmet veren Reef Sğa Sağlıklı Yaşam Merkezi, İstanbul’un en merkezi bölgesinde yer alan Mercure Hotel Topkapı İstanbul bünyesinde ve kalitesiyle hizmet veriyor. Şehir hayatının koşuşturmacasına mutluluk tadında, keyifli bir mola Reef Spa’da! Yorgunluğunu giderecek, enerji verecek, motive edecek, her şeyden önemlisi kendini iyi hissettirecek bu fırsat, kaçırılmamalı! İstanbul’un en merkezi konumunda yer alan Reef Spa ,trafikten bunaldığınız bir anda bile kolay ulaşımı sayesinde uzman terapistleri ve mükemmel atmosferi ile sizlere bambaşka bir masaj ve spa deneyimi sunuyor.

Konum olarak; Topkapı’da yer alan Mercure Istanbul Topkapı oteli Atatürk Havaalanından yalnızca 10 dakika uzaklıktadır. Taksim, Tarihi Bölge gibi ana turistik yerlere ve CNR Fuar Alanı, Haliç Kongre Merkezi gibi fuar merkezlerine yakın olan bu İstanbul Oteline toplu taşımayla kolaylıkla ulaşılabilir.

Tavsiye Edenler

Satın alanların %98‘i bunu tavsiye etti

“Çiftler için güzel bir aktivite. Çalışanlar çok pozitif ve güler yüzlü, masajlar da harika olunca bize de tavsiye etmek kalıyor.
YILDIZ Ö. | 10/2017

“Masaj çok güzeldi. Hizmet olarak beklediğimden fazlasını aldım çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
EMEL R. | 09/2017

“Bali masajı gayet iyi çok memnun kaldım. Masajdan önce sauna ve buhar odasını kullandım, havuz diğer otellere göre daha büyük ve ikramlarda çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim.
MUSTAFA T. | 08/2017

“Şık ve temiz bir mekan, çalışanlar gayet ilgiliydi. Bali masajı yaptırdım ve çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
AHMET G. | 07/2017

“Masajdan önce havuzda vakit geçirdik, sakin ve huzurlu bir ortam var. İsveç masajı yaptırdık gerçekten çok güzeldi. Çiftler için gidilebilecek güzel bir mekan herkese tavsiye ederim.
EBRU A. | 06/2017