Fırsat Seçenekleri

– Size Özel 30 DK Refleksoloji ve 10 DK Ayak Banyosu 150 TL yerine 69 TL!
– YENİ Japon Usülü Anti Aging Cilt ve Dekolte Bakımı 150 TL yerine 69 TL!
– Size Özel 10 DK Sauna + 50 DK Tüm Vücut Tama.Ki Masajı 160 TL yerine 99 TL!
– 60 DK Thai-Shiatsu Masajı 170 TL yerine 109 TL!
YENİ 50 DK Tüm Vücut Tama.Ki Masajı + Japon Usülü Anti Aging Cilt ve Dekolte Bakımı + 10 DK Sauna 310 TL yerine 139 TL!
– Çiftlere Özel 50 DK Tama.Ki Usulü Tüm Vücut Sıcak Yağ Masajı + 10 DK Sauna 320 TL yerine 178 TL!

Tama.Ki Boutique Spa ve Pilates Studio şehrin ortasında sakın ve huzurlu ortamda kendinizi yeniden keşfetmeye davet ediyor…

Japon masaj teknikleri için uzaklara gitmene gerek yok!

Tama.Ki Boutique Spa ve Pilates Studio’da yaptıracağın masaj deneyimi ile kendini Japonya’da gibi hissedeceksiniz. Tama.Ki, halka ve dolaşım anlamını taşıyan bir Japon karakteridir.Tüm canlıların yaşam kaynağı olan enerjinin doğmasına ve canlanmasına dolaşım sistemi önemli rol oynar. Dolaşım içinde enerji, enerji içinde yasam gizlidir. Deneyimli uzak doğulu terapistler size unutulmaz bir masaj keyfi yaşatacak!

Refleksoloji ve Bacak Masajı (Ayak Banyosu 10 DK.+ Refleksoloji 30 DK)
Japonya’dan ithal bitki çay ikramı, dokudami detoks çaylı ayakbanyosu ASHIYU ile ayaklardaki toksinlerin atılımı sağlanır.
Ashiyu (AyakBanyosu):Ayak ağrısı ve rahatlama için birebir olan ayak banyosu ASHIYU Japonların en çok kullandığı yöntemlerden biridir. Bedenin tüm organlarıyla ve sistemleriyle bağlantılı olan, ayaklardaki refleks noktalarına baskı ve ovma hareketleri yaparak refleksoloji uygulaması yapılır. Diz altından itibaren ayak ve bacak için ödem masajı ile şişkinliğin giderilmesinde yardımcı olunur.

Tama.Ki Usulü Tüm Vücut Masajı (Far Infrared Sauna Kullanımı 10 DK.+ Masaj 50 DK.)
Tama.Ki Usulü Tüm Vücut Masajı : Thai, Shiatsu gibi uzakdoğu masaj teknikleriyle harmanladığımız tüm vücut yağ masajıdır. Vücuttaki dolaşım hızını artırarak hücreleri canlandırır, düzenler ,kas gerilimini azaltır. Günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmanıza yardımcı olur.

Tama.Ki Japon Tarzı Cilt Bakım Ritueli
Japon kadınların cilt bakım sırlarını Tama.Ki’ de deneyimleyin. Kömürlü sabun, pirinç şaraplı nemlendirici, hatomugi bitkili cilt besleyici serumlar ve seansta kullanılan diğer tüm ürünler Japonya’dan temin edilmiştir.Türkiye’de tek Japon usulü Cilt Bakımı kampayamızdan siz de faydalanın.

Önce cildiniz negative iyonlu buhar makinesiyle rahatlatılıyor. Özel terapi masajıyla cildin kan dolaşımı hızlandırılıyor, hücrelerin canlanması sağlanıyor. Cildiniz tepki vermeye hazır olduğunda özel nemlendirici ve bakım ürünlerimiz uygulanıyor. Kısa sürede etkisini farkedeceğiniz cilt bakım uygulamalarımız sonrası kendinizi daha genç, daha sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip hissedeceksiniz.

Masajlar

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar

Spa Kullanım Alanları

Kampanya ile kullanabileceğiniz spa alanları

Tavsiye Edenler

Satın alanların %99‘u bunu tavsiye etti

“Ortam harikaydı, dekorasyon ve ambiyans tüm detaylarına kadar düşünülmüş. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü, yoğun olmasına rağmen her konuda hızlıca yardımcı oluyorlar. Son olarak sıcak yağ masajı inanılmazdı, herkese tavsiye ederim.
SELEN C. | 01/2018

“Resmen kendimi Japonya’da gibi hissettim. Çalışanlar o kadar profesyoneldi ki Japonya’ya gidip bir masaj yaptırsam ancak bu kadar güzel olabilirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
MUSTAFA N. | 12/2017

“Eşinizle birlikte yapabileceğiniz en güzel aktivite diyebilirim. Kendinizi canlanmış ve yenilenmiş hissediyorsunuz. Biz çok memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ediyoruz!
MERYEM O. | 11/2017

“Mükemmel kesinlikle tavsiye ederim. Bütün yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir yer
ZEYNEP F. | 10/2017

“Eşim ile harika vakit geçirdik. Ambiyans olarak inanılmaz kendinizi bir anda Japonya’daymışsınız gibi hissediyorsunuz. Kullanılan yağlar ve masajda çok iyiydi, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.
ÖYKÜ C. | 09/2017

“Konsept harika, kendinizi Japonya’da gibi hissediyorsunuz. Personel çok sıcak kanlı sıcak bir ortam var, masajlarda gayet iyiydi. Herkese tavsiye ederiz.
KÜBRA N. | 07/2017

“Şuana kadar yaptırdığım en iyi masajdı. En kısa zamanda tekrar gideceğim herkese tavsiye ediyorum.
NİLÜFER B. | 06/2017

“Süper bir konsept, otantik ve modern kendinizi bir anda Japonya’da buluyorsunuz 🙂 Tamaki masajı harikaydı kesinlikle tavsiye ediyorum.
MELİKE S. | 05/2017

“Sıcak yağ masajı olağanüstü! Ortam, konsept herşeyiyle dört dörtlük. En kısa zamanda tekrar gideceğim, kesinlikle tavsiye ediyorum.
ECE B. | 04/2017

“Tertemiz ortamı ve çalışanların güler yüzlü ilgisiyle, çok keyifli bir masaj hizmeti aldım. Çalışanlar, giriş anınızdan çıkış anınıza kadar çok çok güzel ilgileniyorlar, ikramları da cabası <3 en kısa zamanda tekrar gideceğim.
CANSU Ç. | 03/2017

“Öncelikler çalışanlar güler yüzlü ve keyifli insanlar, çok güzel bir ortam var. Masaj inanılmazdı hayatımda yaptırdığım en iyi masajdı diyebilirim. En kısa sürede tekrar gideceğim. Herkese tavsiye ederim.
NURGÜL T. | 03/2017