Product was successfully added to your shopping cart.

Ümraniye Crowne Plaza Spa Goa’da Tüm Gün Spa & Fitness & Kapalı Havuz Kullanımı

5 Yorum
Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness, fonks...

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. Üyelikler, son kullanım tarihinden önce başlatılmalıdır. Son kullanım tarihinden önce başlatılan üyeliğinizi, seçmiş olduğunuz süre boyunca kullanabilirsiniz. Spa hafta içi 06.30–22.00 hafta sonu 07:30–22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness, fonksiyonel şok duşları ve kapalı yüzme havuzu kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Spa Kullanım Alanları: Türk Hamamı – Sauna – Buhar Odası – Kapalı Havuz – Fitness – Fonksiyonel Şok Duşları

Müşteri Yorumları

5 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. YT

  YILDIZ T. 08/2018

  Çalışanlar gayet güler yüzlüydü, beklentimi oldukça karşılayan bir fırsattı. İlgilenenlere tavsiye ediyorum

 2. ME

  MERCAN E. 07/2018

  Kaliteli hizmeti, güler yüzlü çalışanları ve daima hijyenik havuzu ile ideal bir mekan. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 3. BT

  BENGÜ T. 02/2018

  Temiz, düzenli, sürekli kendini yenileyen ve spora odaklı insanların olduğu düzgün bir mekan. Aletler yeni hocalar güler yüzlü ve ilgili civardaki en güzel yer.

Ümraniye Crowne Plaza Spa Goa

5 yıldızlı Crowne Plaza Hotel kalitesi ve SPA GOA farkıyla …Tüm kaslarınızı rahatlatıp gevşetecek, ruhunuzun derinliklerine işleyip bedeninizdeki enerji akışını sağlayacak masaj, kapalı yüzme havuzu, hamam ve sauna uygulamalarını içeren SPA paketine ne dersiniz? Uzman masözler tarafından uygulanacak masaj uygulaması ile negatif enerjiden arınacaksınız. Spa alan kullanımı ile ruhunuz okşanacak, kendinizi huzurun kucağında hissedeceksiniz.
Ümraniye Crowne Plaza Spa Goa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
5 Yorum

Normal Fiyat : 150 TL

Special Price 70 TL