Stres Azaltıcı Masaj Çeşitleri

Bütün gün ofiste, masa başında ve stresli bir ortamda çalışmak vücutta ağrılara sebep olabiliyor. Bu ağrıları ve stresi azaltmak için en uygun masajlara bir göz atalım.

Günümüzde iş hayatının yaratığı stres, vücudu da etkiliyor. Bütün gün ofiste, masa başında ve stresli bir ortamda çalışanların en çok yakındıkları şey ise vücutlarındaki ağrı ve tutulmalar… Bu ağrıları ve stresi azaltmak için masaj yaptırmak en ideal ve keyifli seçeneklerin başında geliyor. Masaj yaptırmak kan dolaşımını arttırır ve kasları gevşeterek rahatlamayı sağlar. Ayrıca, yapılacak masaj türüne göre vücudu toksinlerden arındırır. Spafoni size onlarca lokasyonda, birçok masaj ve spa fırsatını cazip indirimlerle sunuyor. Size en yakın ve en uygun masaj ve spa fırsatlarından anında haberdar olmak için Spafoni’nin web sitesinden ücretsiz üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Size en uygun masaj ve spa fırsatını yakalayarak, kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Peki, hangi masaj türleri ile stresinizi azaltacağınızı biliyor musunuz?  

Sıcak Taş Masajı

Stres nedeniyle üzerinizde biriken negatif enerjiyi atmak ve ağrılarınızı hafifletmek için sıcak taş masajı birebir. Bu masaj esnasında, içerisinde sıcağı barındıran ve kolay soğumayan özel taşlar, vücudunuzun doğru noktalarına yerleştirilir. Uygulanan masajla bel ve sırt ağrılarınızı hafifletip rahatlayabilirsiniz. Bu da günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanızı sağlayacaktır.

Sırt Masajı

Günümüzde en çok tercih edilen masajlardan biri sırt masajıdır. Bütün gün masa başında oturarak çalışmak veya yoğun şehir hayatında günü dışarıda koşturarak geçirmek sırtta zamanla ağrılara neden olabilir. İş hayatının getirdiği stres de ağrıları tetikleyebilir. Bu nedenle sırt masajı yaptırmak, hem vücut sağlığınıza iyi gelir hem de rahatlatarak stresinizi epey azaltır.

Aromaterapi Masajı

Bitkisel özleri ve aromatik yağlarla elde edilen karışımla yapılan bu masaj, temposu düşük ve hafif şiddetli hareketlerle uygulanır. Bu esnada duyacağınız aromatik yağların kokusuyla kendinizi daha keyifli ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Bu da tüm stresinizi size unutturacaktır. Aromaterapi masajı sırasında kullanılan yağları vücudunuz emer ve cildiniz yenilenir, ayrıca kaslarınızda gevşeme hissedersiniz. Bu sayede stresinizi azaltabilir, zihninizi de rahatlatabilirsiniz.

İsveç Masajı

Uzman masöz veya masörler tarafından uygulanabilen bu masajla, kan dolaşımınız hızlanır ve vücudunuzda rahatlama hissedersiniz. Özellikle gün içinde çok yoğun ve stres altında çalışanların tercih ettiği bu masajın sıvazlama, darbeleme, titreşim gibi birçok uygulanış yöntemi bulunuyor. Bu masajı yaptırarak günün yorgunluğunu atıp stresinizi azaltarak kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Cazip Bir Hediye Seçeneği

Saydığımız masajların hepsinin stresi azaltıcı ve rahatlatıcı özellikleri bulunuyor. Spafoni, size birçok lokasyonda farklı masaj alternatifleriyle kendinizi şımartma fırsatı sunuyor. Spafoni’de yer alan masaj ve spa fırsatlarına göz atıp, size en uygununu seçmek için cazip indirimleri kaçırmayın! İsterseniz bu hizmeti sevdiğiniz bir yakınınıza da hediye ederek, huzur dolu ve keyifli bir gün geçirerek mutlu olmasını ve üzerindeki stresi atmasını sağlayabilirsiniz.

Masaj Fırsatı Parmağınızın Ucunda

Spafoni’de, stres azaltıcı masaj yaptırmak isteyen herkese uygun cezbedici fırsatlar var. Her bütçeye ve birçok lokasyona uygun seçenekler sunan Spafoni’de size en uygun masajı tercih edebilirsiniz. Fırsatı satın alıp kullanmak ise Spafoni ile parmağınızın ucunda! İstediğiniz fırsatı satın almanızdan sonra, size verilecek kupon kodu ile kupon geçerlilik tarihine kadar istediğiniz zaman randevu alıp, fırsatı kullanabilirsiniz. Randevunuzu iptal etmeniz gerekirse, fırsat kodunun geçerli olması için 24 saat önceden bildirmeniz gerektiğini hatırlatalım.