İstanbul Hamamları

İş stresinizi ve tüm yorgunluğunuzu hamam keyfi ile atmaya ne dersiniz? Spafoni olarak size İstanbul’un hamamlarından en gözde seçenekleri, cazip indirim fırsatlarıyla sunuyoruz.

Dünyanın en gözde şehirlerinden olan, medeniyetlerin beşiği İstanbul’un keşfedilecek birçok güzelliği var. Hamamlar da bunlardan bir tanesi. Günümüzde insanların yorgunluklarını atıp rahatlama amacıyla tercih ettiği hamamların, Osmanlı ve Türk geleneğinde köklü ve önemli bir yeri bulunuyor. Bugün İstanbul’da hamam kültürü, hem tarihi hamamlar hem de otellerin hamam bölümleri ile varlığını büyük ilgiyle sürdürüyor. Hamamların yanı sıra spa merkezleri de sıklıkla tercih ediliyor. Spafoni ise İstanbul hamamlarını ve spa merkezlerini en uygun fırsatlarla ayağınıza getiriyor. Yoğun iş temponuzdan fırsat yaratamıyorsanız veya hamam keyfini lüks olarak görüyorsanız, Spafoni işyerinize veya evinize en yakın Türk hamamı ve spa merkezi seçeneklerini, cazip fiyat avantajlarıyla sunuyor. Bu fırsatlardan yararlanarak, sabun kokularının buharlara karıştığı, sıcak ve huzur dolu İstanbul hamamlarında bütün stresinizi üzerinizden atabilirsiniz. En gözde, en güvenilir İstanbul hamamlarında günün tüm yorgunluğunu atmak ve arınmak istiyorsanız Spafoni’nin sunduğu cazip indirimlere göz atabilir veya Spafoni’nin web sitesine ücretsiz üye olarak fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Hamamda Masaj Terapisi

Spafoni’nin sunduğu fırsatlardan yararlanıp, İstanbul’daki Türk hamamı ve masaj hizmeti de veren seçkin otellerden size en uygun olanını seçerek, unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dilerseniz bu hamam keyfinize masajı da ekleyebilirsiniz. Uzman masaj terapistlerinin şifalı elerinden, huzurlu bir ortamda masaj terapisi alıp rahatlayabilirsiniz. Bu masaj terapilerinin ise farklı seçenekleri ve sağlıklı bir vücut için birçok faydası var. Özellikle kan dolaşımınızı hızlandırır, ağrılarınızı dindirip stresinizi azaltarak rahatlamanızı sağlar. Klasik masaj, Thai masajı, Shiatsu masajı, aromaterapi masajı ve sırt masajı en popüler masajlardan sadece birkaçı. Spafoni, masaj keyfini de yakınınıza getiriyor. İstanbul’da size en yakın hamamı ve masaj hizmetini, çok özel indirimlerle Spafoni’nin sitesinde bulabilirsiniz. Size en uygun fırsatı değerlendirip kendinizi şımartabilirsiniz. 

Sevdiklerinize Hediye Edebilirsiniz

Spafoni’nin web sitesinde farklı lokasyonlarda, onlarca otelin Türk hamamı, spa ve masaj fırsatı bulunuyor. İstanbul’un hamamlarında rahatlama keyfini hem siz yaşayabilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sevdikleriniz, hamam, spa ve masaj hediyenizle keyifli ve huzurlu bir deneyim yaşayabilir. Spafoni, çiftlere özel masaj keyfi ve spa deneyimi seçenekleri de sunuyor. Bu fırsatları değerlendirip, sevdiğinizle dinlendirici ve huzur dolu bir atmosferde spa ve masaj deneyimi yaşayabilirsiniz.  

İstanbul’un Tarihi Hamamları

Hamamlardan bahsetmişken, tarihi İstanbul hamamlarına da değinelim. Osmanlı zamanında padişahlar tarafından yaptırılan ve dönemlerinin en önemli yapılarından olan hamamlar, bugün İstanbul’un en gözde tarihi yapıları arasında yer alıyor. Tarihi Galatasaray Hamamı, Cağaloğlu Hamamı, Süleymaniye Hamamı, Çinili Hamam, Çemberlitaş Hamamı, Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı, Kılıç Ali Paşa Hamamı gibi hamamlar İstanbul’un hamamları arasında en eski ve en bilinenleri. Osmanlı mirası olan bu hamamlar, mimari özellikleriyle ve ambiyansıyla da önemini günümüze kadar korumuşlardır. Hamam ritüeli, günümüzde hem bu tarihi hamamlar hem de oteller aracılığıyla varlığını önemle sürdürüyor ve insanları rahatlatmaya devam ediyor. Spafoni’de yer alan hamam fırsatları sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.