Product was successfully added to your shopping cart.

Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center’da Cilt Bakımı

90 DK. Cilt Bakımı Uygulaması 79TL!...

Detaylar

Bu fırsat 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. güzellik merkezi haftanın her günü 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar özel cilt bakımı ve yüz maskesinden yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz cilt bakımları: Özel Cilt Bakımı

Uygulama Aşamaları: Ön Temizlik, Peeling, Vakum İşlemi, Ozon Terapisi, High Frequence, Cilde Uygun Serum, Cilde Uygun Maske, Maske Süresince 20 Dk. Boyunca Sıkılaşmayı Destekleyen ve Metabolizmayı Hızlandıran Lenf Drenaj Uygulaması

*Güney Kore menşei̇li̇ ürün cell fusion-c İle prob 16 başlikli ci̇hazla el değmeden cilt bakımı sizlerle.

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center

Bakım yaptırmak hem moralinize hem sağlığınıza iyi gelir. Kişisel bakımın bir parçası olarak, cilt bakımı yaptırıp cildin yenilenmesini ve toksinlerden arınmasını sağlamak önemli; çünkü güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın ve bunu korumanın sırrı cilt bakımında! Bağdat Caddesi’nde yer alan Ayşe Erkaya Beauty Center’da cilt bakımı fırsatı Spafoni ayrıcalığı ile elinizin altında. “Geç kalma, genç kal!” diyen Ayşe Erkaya Beauty Center’da cildinizi yenilemenin şimdi tam sırası! Fırsat kapsamında, cildinizi tazeleyecek süper seansları yakalayarak; burada yaptıracağınız size özel cilt bakımı ile kırışıklıklarınıza veya lekelerinize veda edebilir, derinlemesine bir bakımdan geçebilirsiniz. Ayşe Erkaya Beauty Center’da yapılacak uygulamalar sonrasında ışıldayan ve tertemiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Şimdi güzelliğinizin keyfini sürme vakti!
Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor

Normal Fiyat : 250 TL

Special Price 60 TL