Product was successfully added to your shopping cart.
  • Akademi Zeynep Türkmen Kalıcı Makyaj Fırsatları Akademi Zeynep Türkmen Kalıcı Makyaj Fırsatları
  • Akademi Zeynep Türkmen Makyaj Fırsatları Akademi Zeynep Türkmen Makyaj Fırsatları
  • Akademi Zeynep Türkmen Kalıcı Makyaj Fiyatları Akademi Zeynep Türkmen Kalıcı Makyaj Fiyatları
  • Akademi Zeynep Türkmen Kalıcı Makyaj İndirim Akademi Zeynep Türkmen Kalıcı Makyaj İndirim
  • Akademi Zeynep Türkmen BB GLOW Kalıcı Fondöten Akademi Zeynep Türkmen BB GLOW Kalıcı Fondöten
  • Akademi Zeynep Türkmen Güzellik Fırsatları Akademi Zeynep Türkmen Güzellik Fırsatları
  • Akademi Zeynep Türkmen İğneli Lipoliz Fırsatları Akademi Zeynep Türkmen İğneli Lipoliz Fırsatları

Bakırköy Holistik Sağlık Uzmanı Zeynep Türkmen’de Güzellik Paketleri

İğneli Lipoliz ile bölgesel incelme fırsatlar...

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. işletme, pazar günü hariç haftanın her günü 10:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile alacağınız fırsatlar : İğneli Lipoliz, Kalıcı Makyaj Uygulama, Kalıcı Makyaj Silme, Akapunktur, Hacamat, BB GLOW (Kalıcı Fondöten), Plexr Lazer

BB Glow tedavileri çilleri azaltmaya ve cildi aydınlatmaya yardımcı olabilir. Ayrıca sivilce ve fotoyaşlanma (yaşlılık lekeleri) nedeniyle cildin renginin solmasına yardımcı olur.

Lipoliz, bölgesel fazlaların doğal yollardan uzaklaştırılmasını sağlayan ve PPC (fosfolidtilokolin) maddesinin deri altı enjekte edilmesine dayanan etkili bir tedavi yöntemidir.

Kalıcı Makyaj, sevdiğiniz tüm etkinlikleri bulaşmış veya lekeli makyaj endişesi yaşamadan yapma özgürlüğü ve rahatlığını sunar!

Plazma Enerjisi ile çalışan Plexr Yöntemi, estetik cerrahiden çekinenler için göz çevresi yenileme, leke, akne ve iz tedavi uygulaması

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Bakırköy Holistik Sağlık Uzmanı Zeynep Türkmen

Sorunsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen, güzellik alanındaki en fazla profesyonel uygulama gerçekleştiren bir Akademik merkezdir.. Konusunda deneyimli bir kadro gözetiminde hizmet alırken gelişen teknolojinin tüm olanaklarından yararlanabilir, kendinizi bakımlı ve sağlıklı hissedersiniz. biz bunun için size hizmet etmeyi ilke edindik.

Bakırköy Holistik Sağlık Uzmanı Zeynep Türkmen olarak sizlere, Dünya standartlarına uygun kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız , hijyenik ve sağlıklı salonunda size hizmet vermekten mutluluk duyar.

Her kadın güzeldir. Her kadın özenli bir bakımı hak eder
Bakırköy Holistik Sağlık Uzmanı Zeynep Türkmen
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor

Normal Fiyat : 400 TL

Special Price 100 TL